Wielka gala finałowa programu „Best of The Best – Turniej MMA” odbędzie się w Opolu

Wielka gala finałowa programu „Best of The Best – Turniej MMA” odbędzie się w Opolu

Już 8 grudnia dojdzie do wielkiej gali finałowej programu „Best of The Best – Turniej MMA”. Wydarzenie zostanie zorganizowane w Opolu, w hali Stegu Arena, mogącej pomieści 3 tysiące widzów. Gala odbędzie się pod patronatem prezydenta miasta Opola, a całość wydarzenia będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport.

Podczas finałowej gali kibice zobaczą zmagania 12 zawodników w formule turniejowej. Zwycięzca turnieju głównego będzie musiał stoczyć aż trzy walki w jeden wieczór. Nagrodą dla zwycięzcy, będzie tytuł „Najlepszego z Najlepszych”, 50 tysięcy złotych oraz możliwość podpisania zawodowego kontraktu z najmocniejszą organizacją MMA w Europie, ACA. Będzie to kontrakt na 3 zawodowe walki opiewający na 10 tysięcy dolarów!

Po 8 odcinkach programu transmitowanych na antenie TVP Sport widzowie zdecydują w głosowaniu, których 8 zawodników zmierzy się w turnieju głównym, a którzy staną do boju w turnieju rezerwowym. Jeśli, któryś z zawodników z turnieju głównego nie będzie mógł kontynuować swoich zmagań np. z powodu kontuzji, jego miejsce zajmie zwycięzca starć rezerwowych.

Zestawienia zawodników:
1. Jarosław Lech vs. Piotr Golon
2. Robert Radomski vs. Mateusz Kolasa
3. Tymoteusz Łopaczyk vs. Adam Łaguna
4. Damian Zorczykowski vs. Karol Wesling
5. Krzysztof Kułak vs. Mariusz Radziszewski
6. Adam Niedźwiedź vs. Piotr Walawski

Wszystkie odcinki programu „Best of the Best – turniej MMA” transmitowane są w piątki wieczorem na antenie TVP Sport. Można je obejrzeć również w serwisie internetowym stacji TVP Sport – www.tvpsport.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *