Tymoteusz Łopaczyk i Adam Łaguna w szóstym odcinku „Best of The Best – Turniej MMA”

W piatek na antenie TVP Sport zagości szósty już odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA”. Widzowie poznają w nim bliżej Tymoteusza Łopaczyka i Adama Łagunę, którzy w finale spotkają się w swojej pierwszej walce turniejowej.

Tymoteusz Łopaczyk swoją przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w roku 2016. Wcześniej walczył amatorsko, a od czasu profesjonalnego debiutu stoczył już 8 pojedynków, z których aż 7 wygrał. Pochodzący z Bielawy zawodnik lubi być aktywnym fighterem. W tym roku bił się już 4 razy, a swoje ostatnie trzy walki wygrał przed czasem. Tymoteusz ma też na swoim koncie dwukrotny tytuł mistrza Polski w amatorskim MMA. Jest też posiadaczem brązowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu.

Adam Łaguna w zawodowym MMA stoczył na razie 3 boje, z których 2 wygrał. Wcześniej jednak, podobnie jak Łopaczył, bił się również amatorsko. Jest zdobywcą złotego medalu amatorskich mistrzostw świata MMA organizacji ISKA, złotym medalistą amatorskich mistrzostw Europy, mistrzostw Polski i pucharu Polski. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął od zapasów, w których wywalczył wielokrotnie medale mistrzostw Polski i pucharu Polski w kategorii juniorów i kadetów.

Szósty odcinek programu „Best of the Best – turniej MMA” zostanie wyemitowany w piątek, 15 listopada o 00:05 na antenie TVP Sport.